KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8089299
nr 808 9299
Akvarell
Märta Wendelin, Monogramsignerad, 26x33
Utrop:
500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 18 februari 2013
kl 19:56:55
100 kr
200 kr
800 kr
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.200 kr
2.600 kr
1.500 kr
7
1.900 kr
7
2.200 kr
2.800 kr
7
3.000 kr